chabad info | חב''ד אינפו
 שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

הפורום איבד כל ערך!!!

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> על דעת הקהל
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חסיד כואב
אורח

הודעהנשלח: ב' 02 08, 2010 12:21 am    
כותרת הודעה:
הפורום איבד כל ערך!!!
תגובה עם ציטוט

צר לי לראות, איך שפורום החביב הזה, שפעם היווה מקום לעצת ריעים, הפך לבמת התנגחויות והיפך האהבת ישראל ורצון הרבי.

צר לי על פורום היחיד שהיה במה לשיח חסידים, שעוד מעט ייסגר אף הוא ע''י הרבנים, מאחר שהפך למקום שלילי לא פחות מה'תגובות'.

יותר מזעזע הוא, שמנהלי הפורום בעצמם מפירים כללים שבעצמם הציבו, ובכך גילו על עצמם מה כוונתם בהחזקת פורום כזה, שהינו אישי לכל דבר ועניין! )שלא לדבר על מחיקת הודעות שאינן לנחת רוחם שלהם...דיקטטורה כאן? ועוד דיברו על אהרונוב...)...

על כן, אני עוזב את הפורום משום שאיבד כל משמעות בעיניי.
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: ב' 02 08, 2010 2:35 am    
כותרת הודעה:
תגובה עם ציטוט

נו, כבר התרגלנו. פעם בכמה חודשים שולח איזה גולש משועמם הודעה כמו "הפורום מת" או "מה יהיה עם הפורום" או כמו הפעם "הפורום איבד כל ערך" ובו הוא מספר כמה פעם הפורום היה נחמד ומעניין...

תחפשו בארכיון ותבינו מה אני מתכוון.

בפועל, אני לא רואה שהפורום שינה קו, וההחלטות שהנהלת הפורום פירסמה נשמרות פחות או יותר. באף אחד מהאשכולות האחרונים לא נכתבו דברים אישיים נגד אף אחד, לא הופרחו שמועות לאויר ושום דבר לא נכתב בסגנון של השתלחות אישית.

יתירה מזו, חלק גדול מהאשכולות כאן הינם עניינים לגמרי, כמו הדיון על הכניסה לחדר של הרבי או הדיון לגבי שאלת האיחוד של ארגוני הבנות בארץ.

בקיצור, הכותב פותח האשכול כנראה מעולם לא היה חבר כאן, ולכן כתב את האשכול העצבני התורן.

אגב, עד שאתה מיצר על האשכולות כאן, לך תתלונן על התגובות באתר סי או אל שלא הופסקו - נגד הוראתם המפורשת של בית דין רבני חב"ד (כן, אותם אלו שהאתר כביכול נלחם את מלחמתם - כאשר זה נגד המשיחיסטים).
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: ג' 02 09, 2010 3:53 pm    
כותרת הודעה:
נו, עכשיו שעזריאל ינעל ויכתוב שכבר היה אשכול כזה...
תגובה עם ציטוט

ולא אשכול אחד אלא הרבה.

אגב, מתי הפורום כאן היה כמו שאתה מתאר אותו - כפינת חמד להתוועדויות פנימיות וכו'? אני כאן כבר שנים ולצערי אני ממש ממש לאזוכר תקופה כזו.

ואכן, כמו שאתה מציין, הפורום הזה לא מתאים להיות מה שאתה מחפש - קשה טכנית להתוועד כאן נורמלי כי לוקח מלא זמן עד שמאשרים תגובות (אם בכלל...), רמת חוש ההומור של אלו שמאשרים די נמוכה (אם כי בזמנו אברש היה די בסדר בענין וגם עזריאל מדי פעם יצא קצת מהפוזה הרצינית חמורת הסבר), לעתים תגובות שעונות על כל הכללים של התקנון אך לא ממש בתחום הקונצנזוס, אולי לעתים טיפה בתחום האפור, נוטות "להצטנזר" - כנראה מהסיבה להשתדל לא לעצבן אנשים, ועוד ועוד.

כמנהג המקובל, אין בידי הצעות לפתור את הבעיות שהצגתי ואני חושב שמנהלי הפורום משתדלים מאד מאד מאד לענות על הצרכים וללכת בין הטיפות - אבל זה באמת לא דבר פשוט (צריך לזה כנראה ברכה מיוחדת מהצ"צ...).

בכל אופן - בהצלחה רבה.
חזור למעלה
משיחיסטית כואבת
אורח

הודעהנשלח: ד' 03 03, 2010 9:35 pm    
כותרת הודעה:
אני פשוט לא מבינה!!!!!!!!
תגובה עם ציטוט

מה מצונזר פה???? ביטויים שלילים נגד משיחסטם???

את האנטים לא סופרים? אפשר לכתוב נגדם תמיד? אין דברים אישיים פחות או יותר.......
אהבת ישראל....
אחדות....

אתם פשוט צוחקים על עצמכם!
וצר לי לומר... גם על הרבי מלך המשייח!
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> על דעת הקהל כל הזמנים הם שעון ארץ הקודש (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור אל:  
אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
אתה יכול להעלות קבצים בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה